Ako nakupovať Halloween kostýmy

Ako nakupovať Halloween kostýmy

Takže ste pribili na skvelú tému Halloween pre rodinu a úzkostlivo premýšľate o tom, ako získať správne kostýmy. Urobte z nakupovania kostýmov Halloween zábavný zážitok. Toto je niekoľko spôsobov, ako urobiť z vašej nákupnej cesty príjemný zážitok.

Urobte si výlet do miestneho kroja a obchodov s novinkami

Predtým, ako sa rozhodnete urobiť výlet do miestnych kostýmov a obchodov s novinkami, vyhľadajte na webe niekoľko nápadov týkajúcich sa tém halloweensky kostym. Výber je veľa na webe a ľahko si môžete vybrať nejaké kostýmy, ktoré sa vám páčia. Zmapujte vizuálny obraz obľúbených kostýmov. Urobte si výlet do miestnych krojov a obchodov s novinkami a pozrite sa na kostýmy, ktoré sa tu nachádzajú. Aj keď tieto obchody môžu mať v porovnaní s internetovými obchodmi obmedzený výber, pravdepodobne sa zobrazia ich najpredávanejšie položky; to vám poskytne náznak populárnych trendov. Môžete tiež pocítiť skutočný odev, jeho kvalitu a materiál, sprievodné veľkosti atď. Pravdepodobne bude z webu k dispozícii rovnaký kostým, aký nájdete v miestnom obchode. Nezabudnite, že ceny kostýmov v miestnych krojoch a obchodoch s novinkami môžu byť o niečo vyššie ako ceny uvedené v internetových obchodoch. Zároveň by ste však mohli mať šťastie, keď nájdete kúsok so značnými zľavami, samozrejme s určitým vyjednaním. Skutočnou výhodou nákupu v miestnom obchode je jednoduchosť a pohodlie vrátenia chybného kostýmu.

Ak plánujete kúpiť kostým online, nezabudnite si naplánovať nákup čoskoro. Pri nákupe online kostýmov Halloween online si musíte dávať pozor na tieto veci:

  1. Nezabudnite si vybrať seriózny obchod s dobrým výberom kostýmov
  2. Skontrolujte dodacie podmienky, sadzby a časové rady dodania. Mohli by ste ušetriť na ľubovoľných objednávkach na prepravu zadarmo alebo konsolidovať svoje objednávky a získať tak nárok na bezplatné doručenie (ak existuje).
  3. Všimnite si zásady vrátenia obchodu, ktoré môžu byť vytlačené jemnými výtlačkami. Prečítajte si postupy týkajúce sa vrátenia tovaru.
  4. Vyskúšajte všetky záruky vrátenia peňazí.

Pri online nákupe kostýmov Halloween je kľúčom plánovanie a skorý nákup. Neprehliadajte dodacie lehoty, aby ste mohli kostýmy dostať včas. Nechajte svoje kostýmy dodané skôr, aby vám poskytli dodatočnú dodaciu lehotu v prípade vrátenia kvôli chybným kostýmom. Pamätajte, že pri online nákupoch existujú postupy a súvisiace dodacie lehoty na vrátenie tovaru; preto opatrne prečešte tieto postupy. Je veľmi pravdepodobné, že ste požiadaní o zaslanie oznámenia RMA (Returned Merchandise Authorization), vrátenie položky poštovými službami a čakanie na náhradný kostým. Ak to nie je starostlivo naplánované, môže sa stať, že za prioritnú prepravu budete musieť zaplatiť príplatok. Faktoring týchto nepredvídaných udalostí vám pomôže. Riziká spojené s možným vrátením tovaru by mohli zničiť vašu Halloweenskú párty.

Kvôli sezónnej povahe Halloweenu niektorí online nakupujúci radšej počkajú, kým sa zaviažu k nákupu online kostýmov, pretože veria, že počas zhone na poslednú chvíľu môžu získať značné zľavy. Nie je to vždy tak. Akékoľvek získané marginálne zľavy by boli vylúčené tým, že by sa museli zvoliť drahšie spôsoby prioritnej prepravy. Okrem toho, kvôli ukončeniu sezónnej horúčky nakupovania, kostýmy, ktoré ste už videli všetko, zatiaľ čo do tej doby nemusia byť na sklade. Ak chcete predčasne naplánovať nákup, vyvarujte sa akýchkoľvek sklamaní.

Výmena kostýmov Halloween

Ak ste použili kostýmy Halloween, zvážte ich výmenu s ostatnými. V súčasnosti rastie tendencia zamieňať si Halloweenské kostýmy, ako to vyplýva z rastúceho počtu webových stránok a fór venovaných výmene kostýmov Halloween. Pripojí sa ku komunitným skupinám vo vašom okolí, alebo založí jednu takú skupinu, ak neexistuje, a vďaka výmene kostýmov prináša veľkú zábavu. Jedinou nevýhodou kostýmových swapov sú možno obmedzenia generických tematických kostýmov. V prípade populárnejších trendových filmových tém, ako sú kostýmy Transformers Halloween, kostým GI Joe Snake Eyes Halloween, kostým Kleopatra atď., By sa väčšina rozhodla pre priame nákupy.

Nákup použitého kostýmu Halloween

Môžete tiež získať skvelú kostýmy Halloween zakúpením použitého kostýmu. Väčšina z týchto kostýmov je „takmer nových“, ale pripravte sa na kontrolu kvality ako prvej. Možno trochu rekonštrukcie je všetko, čo potrebujete na osvieženie kostýmov a ich uchovanie v budúcnosti, aby ste si v prípade potreby mohli vymeniť ostatných. Toto sú dobré miesta na nájdenie použitého kostýmu Halloween:

  • Online aukcia ako eBay
  • Thrift Store a blší trh
  • Predaj garáží
  • Priatelia, príbuzní a spolupracovníci
  • Inzeráty

Judd Cole